Lakenhal Laat
Bezoek het museum 's avonds!
Kom ’s avonds naar het museum en laat je inspireren door een verdiepend programma met flitslezingen, workshop, performance en korte rondleidingen. Tussen 19.00 en 22.00 uur is een deel van het museum geopend.
bestel je ticketLakenhal Laat: Giselle Kuster
Vrijdag 16 oktober 2026
Geïnspireerd door kunstenaar Giselle Kuster en de tentoonstelling Giselle Kuster – De Leidse jaren, leggen we op deze Lakenhal Laat de kunstwereld langs een feministische meetlat. De avond biedt een eigentijds programma met performances, talks en workshops rond kunst, vrouwen en feminisme.
Het programma wordt samengesteld in co-curatie met Céleste van Berkum (artistiek leider TROEF).
Houd de website in de gaten voor het programma.
praktische informatie
- Datum: vrijdag 16 oktober 2026
- Tijd: 19.00 tot 22.00 uur
- Prijs: €10 regulier of €7,50 met Museumkaart, studententasje of andere kortingspassen.
- Aanmelden: bestel je tickets online of aan de kassa op de avond zelf (op = op)
- Let op: voor sommige programmaonderdelen is een beperkt aantal plaatsen - wees dus op tijd om verzekerd te zijn van een plekje
Tijdens Lakenhal Laat is een gedeelte van het museum geopend. Voor sommige programma-onderdelen is het aantal deelnemers beperkt. Wijzigingen in het programma onder voorbehoud.